Zespół myśli o przyszłości...

Opublikowano 19.05.2017r.

Niestety. Po ostatnich remisach (Szczerbice, Stanowice) i porażce(Szeroka) praktycznie faktem staje się najgorszy dla nas scenariusz, a mianowicie kolejny sezon bez awansu. Na dzień dzisiejszy miejsce premiowane awansem jest dla nas niedostępne, a co gorsza drużyna nie może już liczyć tylko na siebie, ale musi wręcz na szczęście i stratę punktów przez najgroźniejszych rywali.

Jesteśmy jednak przekonani, że kadra trenera Tomasza Kąska pokaże charakter i zrobi wszystko by w ostatnich 4 kolejkach zgarnąć komplet 12 punktów, co da nam na pewno miejsce w ligowej czołówce. W czwartek po treningu doszło do nietypowej sytuacji. Zawodnicy po raz kolejny pokazali zielono-czerwone serca i poprosili zarząd o umowy na nadchodzące rozgrywki. Tym samym 11 piłkarzy związało się z nami na sezon 2017/18, a kolejni mają to uczynić w sobotę po ostatnim gwizdku sędziego w rywalizacji z Chwałęcicami. Widać więc, że atmosfera w zespole jest znakomita, a nawet ewentualny brak awansu nie zmieni naszej opinii, że jesteśmy w najlepszej drodze by uczynić to w sezonie następnym.

Z klubem na sezon 2017/18 związali się już kolejno: Piotr Mojżesz, Tomasz Tomala, Daniel Caniboł, Przemysław Prochasek, Marek Gatner, Łukasz Pluta, Marcin Lubowski, Damian Janeta, Sebastian Brański, oraz Karol Grabiec. Po przerwie do gry zdecydował się także wrócić Michał Niewola.

Jeśli chodzi o sam sobotni mecz to zbyt wiele pisać w zasadzie nie będziemy. Wygrać ten pojedynek po prostu musimy, bowiem nic innego nam nie przystaje. W sobotę na Skrbeńsko zawita ligowy outsider. Mamy nadzieję, że pogoda jak również kibice dopiszą i w sobotę wspólnie będziemy cieszyć się grą zielono-czerwonych.

LKS Skrbeńsko – TKKF Sokół Chwałęcice
20-05-2017, godzina 17:00
Skrbeńsko, ul. Zielona 25

Kawiarnia klubowa czynna od 15:00.