Wrócić na zwycięski szlak...

Opublikowano 12.05.2017r.

Po remisie z KS Szczerbice i Ruchem Stanowice nasz zespół uda się do Szerokiej, by tam rywalizować z miejscowym LKS Żar o trzy oczka.

Na papierze faworytem sobotniej potyczki będą na pewno gospodarze. Powód? LKS Żar Szeroka rozgrywa świetny sezon i jest aktualnie zdecydowanym liderem klasy C podokręgu Rybnik. Awans dla tej drużyny można by rzec, że to tylko kwestia czasu. Na pięć kolejek przed końcem nad drugimi Stanowicami, dzielącymi pozycję wicelidera ze Szczerbicami nasz sobotni rywal ma aż dziewięć punktów przewagi.

Przed tygodniem drużyna z Szerokiej pauzowała. Wcześniej triumfowała z Radziejowem(drużyna rezerw), Leszczynami, Kleszczowem, oraz Chwałęcicami. Na początku tej rundy LKS Żar uległ LKS Zwonowice 2:3 na wyjeździe.

My tak jak już wcześniej wspominaliśmy po dwóch remisach wracamy do gry o zwycięstwo. Kadra trenera Tomasza Kąska chce jak najszybciej powrócić do triumfów, bowiem bez nich końcowy sukces jest niemożliwy. O takie rozstrzygnięcie w najbliższą sobotę łatwo być nie będzie, ale jesteśmy przekonani, że zielono-czerwoni po raz kolejny pokażą nam swój waleczny charakter.

LKS Żar Szeroka – LKS Skrbeńsko
13-05-2017 17:00