Awans – mission impossible?

Opublikowano 08.05.2017r.

Niestety. Kolejny mecz na szczycie, który kończy się remisem zmniejsza nasze szanse na awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Czy awans dla nas to taka „misja niemożliwa”?

Tym razem rywalizowaliśmy już na Skrbeńsku przy ul. Zielonej 25. Spotkanie z LKS Ruch Stanowice od początku należało do tych gatunku ciężkiego, bowiem punkty w nim pewnie będą w końcowym rozrachunku jednymi z kluczowych w kwestii awansu.

Faworyta sobotniej potyczki nie sposób było wskazać. My liczyliśmy na to, że gra przed własną publicznością da nam na tyle skuteczny handicap, że po 90-minutach rywalizacji będziemy wszyscy razem mieli w geście triumfu uniesione ręce do góry. Tak się jednak nie stało. Dwie bramki Janusza Muszyńskiego i duże zaangażowanie drużyny nie wystarczyło nam do tego by pokonać Stanowice(Mecz zakończył się wynikiem 2:2). Tamtejszy Ruch wywiózł ze Skrbeńska jeden punkt, który może okazać się niezwykle istotnym

Możemy jednak przekonać Państwa, że drużyna pomimo dużej straty punktowej do liderującego LKS Żar Szeroka, czy nawet drugiego Ruchu Stanowice tanio skóry nie sprzeda. Wiemy, że chłopcy dopóki piłka będzie w grze nikomu nogi nie odstawią.

W poszukiwaniu zwycięskiej ścieżki udamy się już w najbliższą sobotę właśnie do liderującej Szeroki.