Szlagier goni szlagier. Po remisie ze Szczerbicami, czas na rywalizację z Ruchem Stanowice

Opublikowano 05.05.2017r.

Jeszcze nie do końca ochłonęliśmy po wyjazdowym remisie z KS-em Szczerbice, a już czeka nas kolejny arcyważny pojedynek. Tym razem przyjdzie nam gościć LKS Ruch Stanowice.

Mecz w Szczerbicach to prawdziwy hit kolejki, w którym o wynik drżeliśmy do końca. Ostatecznie spotkanie to zakończyło się remisem 3:3, który w rywalizacji o awans nie wyjaśnia zbyt wiele. Wszystko jeszcze jest do ugrania.

LKS Ruch Stanowice to jeden z najpoważniejszych kandydatów do awansu do klasy B. Wyniki naszej drużyny przed własną publicznością napawają optymizmem. W związku z czym liczymy na kolejną trójkę u siebie i przedłużenie szans na awans.

06-05-2017 17:00
LKS SKRBEŃSKO - LKS Ruch Stanowice