Mecz o "sześć" punktów - zapowiedź spotkania z KS Szczerbice

Opublikowano 02.05.2017r.

Przed nami bardzo ważny pojedynek - klasyczny mecz o tzw. sześć punktów. Starcie drużyn ze Szczerbic i Skrbeńska to bezpośrednia walka o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Obie drużyny zdają sobie sprawę z wagi środowej potyczki, bowiem ewentualna porażka może oznaczać koniec marzeń o awansie. Na dzień dzisiejszy drużyna KS Szczerbice plasuje się o jedno miejsce wyżej niż my w ligowej tabeli. Warto zawuważyć, że mamy rozegrane jedno spotkanie mniej niż nasz środowy rywal, który również nie zamierza składać broni w walce o miejsce w TOP-2 na koniec sezonu.

Po zimowej przerwie Szczerbice na boisku pojawiły się już trzykrotnie. Wszystkie dotychczasowe ligowe pojedynki zawodnicy tamtejszego KS-u zwyciężyli. Wyniki 5-3 z Kleszczowem, czy też 3-1 z Radziejowem pokazują jednak, że pretedent mimo rywalizacji z drużynami z drugiej części tabeli wcale łatwo nie miał. Na koncie KS Szczerbice zapisała się też pewna wyjazdowa wygrana 8-2 w Leszczynach.

My graliśmy dwa razy. Po pewnym zwycięstwie 5-1 z Zwonowicami, przyszła niespodziewana porażka 1-7 z Płomieniem II Połomia, którego szeregi zasiliła spora grupa zawodników pierwszego zespołu. Kolejna już żółta karta Przemysław Prochaska, oznacza jego brak w kadrze zespołu na mecz w Szczerbicach, ze względu na wymuszoną pauzę.

Pierwotnie mecz z KS Szczerbice miał odbyć się w weekend. Mocne opady deszczu jednak spowodowały zmianę terminu spotkania na środę. Wszystko wskazuje na to, że w nowym terminie mecz odbędzie się bez większych problemów. Bądźcie z nami.

03-05-2017 godz. 17:00
KS SZCZERBICE - LKS SKRBEŃSKO