Debiut Woryny, lider bezlitosny

Opublikowano 10.10.2017r.

Sobotnia potycza z KS Szczerbice zapowiadała się bardzo emocjonująco i tak też było. Ostatecznie z triumfu cieszył się zespół aktualnego lidera Klasy C - KS Szczerbice.

Od samego początku to goście dążyli do objęcia prowadzenia i na nasze nieszczęście tak się stało już w 10 minucie spotkania. Chwilę później było już 2:0, a na listę strzelców wpisał się niezawodny Ryszard Piotrowski, który w sumie zaliczył dwa trafienia. Po kontaktowym golu Rafała Jokiela zrobiło się na prawdę gorąco. Mecz był prawdziwą wymianą ciosów. Koniec końców to niestety porażka zielono-czerwonych.

W tym dniu doszło do niecodziennego wydarzenia. Drużynowy Mistrz Świata Juniorów na Żużlu - Kacper Woryna zadebiutował na Skrbeńsku. Młody żużlowiec "Rekinów" postanowił trochę pobiegać po swoim sezonie, dzięki czemu związał się z KS Szczerbice. - To niesamowite. Nie wiedziałem, że aż tylu mam fanów na Skrbeńsku - mówił nam po ostatnim gwizdku sędziego sam Kacper, który znalazł swój czas dla nas.

LKS Skrbeńsko 3:6 KS Szczerbice