Mamy pierwszy triumf - relacja ze spotkania z KS Kleszczów

Opublikowano 04.09.2017r.

W miniony weekend byliśmy świadkami pierwszego spotkania sezonu 2017/18 na boisku położonym przy ulicy Zielonej 25. Na całe szczęście mecz skończył się po naszej myśli.

W sobotę piłkarze obu drużyn zanotowali prawdziwy strzelecki festiwal. Jedenaście bramek w jednym starciu to mało spotykany obrazek. Ku uciesze miejscowej publiki to właśnie zielono-czerwoni pakowali ośmiokrotnie piłkę do siatki przeciwnika. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem 8:3. Za tydzień po punkty wybieramy się do Kamienia.

LKS Skrbeńsko - KS Kleszczów (Żory) 8:3(5:0)

Bramki: 2x Damian Nowak, Sebastian Nowak, Dominik Jędrzejkiewicz, Piotr Mojżesz, Bartosz Adamczyk, Tomasz Głowacki, oraz Tomasz Kąsek

Skład LKS Skrbeńsko: Grużewski - Nowak D., Prochasek, Grabiec, Nowak S., Jokiel, Pluta, Jędrzejkiewicz, Caniboł, Mojżesz, Niewola. REZERWA: Adamski, Adamczyk, Konewka, Głowacki, Ćwik, Kąsek.

Żółta kartka: Niewola Michał