Wrócić na właściwe tory... - zapowiedź spotkania z KS Kleszczów

Opublikowano 01.09.2017r.

Najwyższy czas zainaugurować rozgrywki klasy C na boisku położonym przy ulicy Zielonej 25. Już w najbliższą sobotę na Skrbeńsko zawita drużyna KS Kleszczów.

Niestety. W nowy sezon nie weszliśmy najlepiej. Porażka 1-6 w Leszczynach zabolała każdego związanego z naszym klubem. Jesteśmy jednak dobrej myśli, bo "pierwsze śliwki to robaczywki". Zespół tworzony jest nie od dziś i jedna porażka tego zmienić nie może. Tak czy inaczej oczekiwania przed meczem z Kleszczowem są duże. Wszyscy razem wierzymy w zwycięstwo.

Wiemy już, że nie wszystkie karty będzie miał dostępne nasz trener. W sobotę Tomasz Kąsek na pewno nie skorzysta z kapitana drużyny - Tomasza Tomali, który będzie pauzował za czerwoną kartkę w Leszczynach, oraz Patryka Adamczyka - nasz nowy nabytek nabawił się kontuzji(zerwał mięsień).

Dla naszego sobotniego przeciwnika będzie to pierwsze starcie tego sezonu. W miniony weekend mecz KS Kleszczów - LKS Zwonowice nie odbył się. Tak jedni jak drudzy na boisku pozostawią na pewno serce i wole walki. Emocje w sobotę gwarantowane.

LKS SKRBEŃSKO - KS Kleszczów(Żory)
02-09-2017 16:00

Cegiełka wspierająca klub - 5 zł