Sroga lekcja na początek...

Opublikowano 28.08.2017r.

Pierwszy mecz i od razu poważny cios dla każdego kibica zielono-czerwonych. Nie tak wyobrażaliśmy sobie inaugurację nowego sezonu.

W niedzielę do Leszczyn udaliśmy się w naprawdę dobrych humorach. Po obfitym oknie transferowym chyba każdy liczył na trzy punkty. Niestety rzeczywistość często lubi płatać figle i tak było także tym razem. Miejscowy Klub Sportowy Leszczyny szybko sprowadził nas na ziemię. Porażka 1-6 na inaugurację to naprawdę sroga lekcja dla drużyny prowadzonej przez Tomasza Kąska, z której należy wyciągnąć wnioski jak najszybciej to możliwe. Braki kadrowe w niedzielne popołudnie były, aż nadto widoczne.

Honorowym trafieniem dla naszej ekipy popisał się Dominik Jędzrzejkiewicz. Należy odnotować także, że LKS Skrbeńsko mecz kończył w niepełnym składzie, bowiem czerwoną kartką ukarany został w trakcie spotkania Tomasz Tomala.

Klub Sportowy Leszczyny - Ludowy Klub Sportowy Skrbeńsko 6:1 (3:1)
Bramka: Piotr Mojżesz
Czerwona Kartka: Tomasz Tomala