Koniec przygotowań. Ligowcy na start!

Opublikowano 23.08.2017r.

Już w najbliższą niedziele w Leszczynach Ludowy Klub Sportowy Skrbeńsko zainauguruje sezon 2017/18. Pierwszym rywalem zielono-czerwonych będzie miejscowy KS.

Przed startem nowego sezonu podopieczni trenera Tomasza Kąska pracowali na pełnych obrotach, a zarząd robił wszystko by wzmocnić kadrę na najbliższe rozgrywki. Tym samym nasz klub rozegrał trzy mecze kontrolne (LKS Rój 9:1, LKS Żar Szeroka 4:1, oraz Inter Krosztoszowice 1:2), a nasza kadra została wzmocniona, aż przez ośmiu zawodników - Sebastian i Damian Nowak(obaj KS 27 Gołkowice), Karol Grabiec(KS 27 Gołkowice), Kamil Budziszewski (Płomień Połomia), Rafał Ćwik(Jedność Grabownia), Patryk Adamczyk(Studzionka), Michał Niewola(wychowanek klubu), oraz Tomasz Głowacki(wolny zawodnik).

Na przedsezonowym zebraniu ustalono cel, jakim jest kontynuacja dobrej drogi w której się znaleźliśmy, a jej udokumentowaniem ma być awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

KS Leszczyny to nasz dobry znajomy z ostatnich lat. Przed rokiem na ich terenie przegraliśmy 3:1, ale teraz liczymy na przełamanie. Początek spotkania w niedzielę 27 sierpnia o godzinie 17:00 na boisku w Leszczynach.