Gramy o Puchar Wójta!

Opublikowano 28.07.2017r.

Sobota 29 lipca br – to dzień w którym poznamy zespół, który będzie wiódł prym przez najbliższy rok w naszej Gminie. Jak co roku zespoły z naszego rejonu spotkają się po to, by rywalizować o Puchar Wójta Gminy Godów.

W tym roku turniej odbędzie się w Łaziskach, gdzie miejscowa Polonia będzie broniła trofeum. Impreza ta startuje o godzinie 13:00. Jako pierwsi na murawie zameldują się zielono-czerwoni a naszym przeciwnikiem będzie INTER Krosztoszowice.

W turnieju bierze udział 6 drużyn, w rundzie eliminacyjnej rozgrywa się trzy spotkania systemem pucharowym (przegrywający odpada), zwycięzcy zagrają w rundzie finałowej każdy z każdym.

Runda eliminacyjna:
Mecz nr 1) 13.00 KS ,,Inter Krostoszowice” - LKS Skrbeńsko
Mecz nr 2) 14.00 LKS ,,Polonia ” Łaziska - LKS ,,Olza” Godów
Mecz nr 3) 15.00 LKS ,,Gwiazda” Skrzyszów - KS 27 Gołkowice

16.00 początek rundy finałowej
Mecz nr 4) 16.00 zwycięzca meczu nr 1- zwycięzca meczu nr 2
Mecz nr 5) 17.20 zwycięzca meczu nr 3- przegrany meczu nr 4 lub w przypadku remisu w meczu nr 4 zwycięzca meczu nr 1
Mecz nr 6) 18.40 zwycięzca meczu nr 3- wygrany meczu nr 4 lub w przypadku remisu w meczu nr 4 zwycięzca meczu nr 2

Uwaga : w przypadku nie dojechania którejś z drużyn na zawody godziny planowanych spotkań mogą ulec zmianie.
Spotkania trwają 2x20 minut z przerwą 10 minutową.
W rundzie eliminacyjnej w przypadku remisu o zwycięzcy decyduje konkurs rzutów karnych.
W rundzie finałowej po rozegranych spotkaniach tworzy się tabelę w której o kolejności miejsc decydują:
1. Ilość zdobytych punktów
2. Stosunek bramek ze wszystkich spotkań w rundzie finałowej
3. Przy równym stosunku większa ilość bramek strzelonych
4. Bezpośredni mecz pomiędzy zainteresowanymi drużynami

Sędzią głównym i liniowymi meczów są sędziowie Podokręgu Rybnik.