Świętujemy 30-lecie istnienia!

Opublikowano 17.06.2017r.

W sobotę 17 czerwca 2017 roku odbędzie się uroczysta msza z okazji 30-lecia istnienia Ludowego Klubu Sportowego.

Jak wszyscy pewnie już słyszeli – 2017 rok jest już 30 rokiem istnienia naszej miejscowej dumy, a mianowicie Ludowego Klubu Sportowego Skrbeńsko. Celem na ten rok nadrzędnym był awans do Klasy B, niestety po ogromnej walce zabrakło naprawdę niewiele i na awans musimy poczekać jeszcze rok. Mimo tego chłopakom prowadzonym przez trenera Tomasza Kąska należy się duży szacunek, bowiem walczyli do ostatniej sekundy sezonu, nawet jak wiedzieliśmy, że awansu nie będzie.

Najważniejsze jest to, że w klubie atmosfera nadal jest wspaniała. W tym miejscu pragniemy zaprosić wszystkich zainteresowanych na uroczystą Mszę Świętą w kościele parafialnym pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Skrbeńsku, która rozpocznie się w sobotę o godzinie 15:30.