Napięty grafik na weekend

Opublikowano 07.06.2017r.

Turniej tenisa, festyn, mecz reprezentacji, zebranie sprawozdawczo-wyborcze, ostatni mecz sezonu...

Najbliższy weekend w Skrbeńsku wygląda bardzo ciekawie. W sobotę już od godziny 9:00 na naszym obiekcie zostanie rozegrany Polsko-Czeski turniej w tenisa. W godzinach popołudniowych odbędzie się zaś festyn rodzinny organizowany przez nasze przedszkole, na którym będzie wiele atrakcji tak dla najmłodszych jak również dla tych starszych. W tym dniu w naszej kawiarni będziecie mogli też wspierać „Biało-Czerwonych”. Kadra Adama Nawałka będzie rywalizować na Stadionie Narodowym z reprezentacją Rumunii, a transmisje będzie można zobaczyć także u nas.

To nie koniec. W niedziele kolejne ważne wydarzenia na Skrbeńsku. Od godziny 11:00 wszystkich zainteresowanych losem Ludowego Klubu Sportowe Skrbeńsko zapraszamy do Gminnego Ośrodka Kultury, gdzie odbędzie się zebranie sprawozdawczo-wyborcze, na którym poznamy chociażby skład zarządu zielono-czerwonych w sezonie 2017/18, oraz 2018/19. W tym dniu kadra Tomasza Kąska wybierze się do Radziejowa, gdzie o 17:00 stoczy kolejny bój o ligowe punkty tym razem z MKS 32 II … punkty, które mogą dać nam awans. Jesteśmy przekonani, że drużyna sezon zakończy w dobrym stylu, a na trybunach nie zabraknie po raz kolejny naszych sympatyków.

Udanego weekendu!