Podtrzymać zwycięską passę – zapowiedź spotkania z KS Leszczyny

Opublikowano 03.06.2017r.

Na dwie kolejki przed końcem nie wiemy, kto obok Żar Szeroka dołączy do szeregu drużyny występujących na co dzień w klasie B. W niedzielę zielono-czerwoni powalczą z Klubem Sportowym Leszczyny.

Cel na najbliższy weekend dla Ludowego Klubu Sportowego Skrbeńsko może być tylko jeden, a mianowicie zwycięstwo. Miejsce w ligowej czołówce, gra o awans, oraz własne boisko to tylko niektóre fakty stawiające nasz zespół w roli faworyta najbliższej potyczki. Historia uczy jednak, że nikogo lekceważyć nie wolno, a o tym jak trudno może grać się z rywalem z drugiej części tabeli przekonaliśmy się chociażby przed tygodniem. W Kleszczowie też byliśmy zupełnym faworytem rywalizacji. Mecz ten jednak stał na bardzo wyrównanym poziomie, ale na całe szczęście zakończył się triumfem. Tym razem gramy u siebie i mamy nadzieję, że trzy punkty przyjdą nam łatwiej.

Do końca rozgrywek pozostały do rozegrania dwa mecze. Awansu pewien jest już zespół LKS Żar Szeroka, tymczasem o drugie miejsce premiowane awansem toczy się rywalizacja między nami a drużynami – Ruch Stanowice, LKS Zwonowice i KS Szczerbice. Niedzielna potyczka Stanowic ze Zwonowicami będzie bardzo istotna. W razie naszego zwycięstwa po meczu w Stanowicach będziemy wiedzieć na które boisko poza Radziejowem będziemy spoglądać. Jedno jest pewne. Dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe.

Jutro kończymy sezon przy Zielonej 25. Bądźcie razem z nami.

LKS Skrbeńsko – KS Leszczyny
2017-06-04 godz. 17:00