Mecz walki w Kleszczowie

Opublikowano 30.05.2017r.

W miniony weekend zielono-czerwona drużyna skutecznie rywalizowała w Kleszczowie z miejscowym Klubem Sportowym.

Mecz w Kleszczowie stał na bardzo wyrównanym poziomie, a niżej notowany rywal udowodnił, że jest w stanie rywalizować i z pretendentami do awansu. Większa część gry nie układała się po myśli podopiecznych trenera Tomasza Kąska i dopiero gol w końcówce Dominika Jędrzejkiewicza uspokoił wszystkich fanów obecnych na wyjeździe naszej drużyny, którym za przybycie po raz kolejny należy podziękować.

Zwycięstwo na wbrew pozorom trudnym terenie po raz kolejny po walce i niesamowitym charakterze zawodników LKS Skrbeńsko, którym nie zabrakło sił i mimo wielu przeciwności losu grali do ostatniej sekundy pozostawia nas w dalszym ciągu w rywalizacji o awans. W najbliższą niedzielę gościmy KS Leszczyny, jest to rywal z którym bezapelacyjnie należy podtrzymać zwycięską serię.

KS Kleszczów – LKS Skrbeńsko 0:1 (0:0)

0:1 Dominik Jędrzejkiewicz